Esenyurt'ta işçi servisi alev topuna döndü

Esenyurt'ta işçi servisi alev topuna döndü, Yangın, sabah 07.50 sıralarında Hürriyet Mahallesi'nde meydana geldi.

Esenyurt'ta işçi servisi alev topuna döndü
Editör: 15Haber
12 Ocak 2022 - 16:17
Esenyurt'ta işçi servisi alev topuna döndü,

Yangın, sabah 07.50 sıralarında Hürriyet Mahallesi'nde meydana geldi. Bir emekçi servisi, cadde arasında seyir halindeyken aniden yanmaya başladı. Sürücüsünün söndürmeye çalıştığı minibüs kısa sürede alev topuna döndü. Yanan işçi servisi ihbar üzerine durum yerine gelen itfaiyenin müdahalesiyle söndürülürken, hurdaya döndü. Araçtan sıçrayan alevler bir binanın dış kaplamasını eritti, birkaç evin ise camlarında ısıdan nedeniyle çatlamalar oluştu. Vasıta sürücüsü ifadesi alınmak üzere polis tarafından emniyete götürülürken, can kaybı ve yaralanma yaşanmadı.

Durum anını gören market sahibi, "Uyandım baktım otomobil yanıyor. Çığlık sesleri falan geldi birincil. Yan binaya da sıçramış mahsur kalma falan yoktu" dedi.

Yangını duyan bir diğer yurttaş ise, "Sesleri duyunca arkadaşı aradık yangın çıktığını söyledi. Can kaybı, yaralanma değil" diye konuştu.

Murat Delice - Erdal Can İçelli - Mert Şimşek

 

Esenyurt'ta işçi servisi alev topuna döndü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum