evde masajmasaj istanbul

Esenler'de yangında can pazarı, Gündem Haberleri

Esenler'de yangında can pazarı, Olay 15.30 sıralarında Esenler'de meydana geldi.

Esenler'de yangında can pazarı, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 22:41
Esenler'de yangında can pazarı,

Olay 15.30 sıralarında Esenler'de meydana geldi. Bir binanın girişinde yer alan elektrik saatlerinde yanma meydana geldi. Yangını gören vatandaşlar durumu hemencecik itfaiye ekiplerine bildirdi. Bu sırada yangın kısa sürede büyüdü ve üstteki katları duman kapladı. Bunun üstüne üst katta yer alan bir aile büyük panik yaşadı.

Cama meydana çıkan kişiler, sokakta bulunan vatandaşlardan destek istedi. Vatandaşlar evlerinden getirdiği çarşafı gererek üstteki katta yer alan 3'ü çocuk toplam 4 kişinin atlamasını istedi.

İlk önce çocuklar atlamaya başladı. İlk atlayan çocuk vatandaşların zayıf tuttuğu kısımdan yere çakıldı. daha sonra diğer çocuklar ve anne teker teker aşağıya atladı. Yaşanan can pazarı saniye saniye kameraya yansıdı. Bu esnada yan tarafta yer alan market ve sokakta yer alan başka bir esnaf yangına, yangın söndürme tüpleriyle müdahale ederek büyümesini engelledi. Yaşanan can pazarının ardından yaralanan vatandaşlar ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Volkan Kayalar - Hediye Yılmaz
 

Esenler'de yangında can pazarı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum