Esenler'de balkondaki şahsı öldüren şüpheli tutuklandı , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Esenler’de 2 çocuk babası Erhan Kaşa’yı balkonda otururken silahla vurarak öldüren Metin Esetekin tutuklandı.

Esenler'de balkondaki şahsı öldüren şüpheli tutuklandı
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 21:10
Esenler’de balkondaki şahsı öldüren şüpheli tutuklandı , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Esenler’de 2 çocuk babası Erhan Kaşa’yı balkonda otururken silahla vurarak öldüren Metin Esetekin tutuklandı.
Esenler’de dün 23.00 sıralarında Erhan Kaşa ve Metin Esetekin arasında tartışma çıktı. Tartışmanın ardından Erhan Kaşa evinin balkonunda oturmaya başladı. Şüpheli Metin Esetekin ise Kaşa’nın evinin önüne gelip silahla evin balkonuna doğru ateş ettikten sonra kaçtı. Göğsünden vurulan Erhan Kaşa yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olaydan bir gün sonra Metin Esetekin gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Metin Esetekin’i evinde saklayan şüpheli ise serbest bırakıldı.

Detaylı bir şekilde, Esenler’de balkondaki şahsı öldüren şüpheli tutuklandı , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum