evde masajmasaj istanbul

Erzurum 'da alevler geceyi aydınlattı: 2 ev, 5 ahır ve 1 kiler kül oldu

Erzurum ’da alevler geceyi aydınlattı: 2 ev, 5 ahır ve 1 kiler kül oldu, Edinilen bilgilere tarafından durum Erzurum'un Uzundere ilçesine emrindeki Muratefendi Mahallesinde saat 22.30 sıralarında meydana geldi.

Erzurum 'da alevler geceyi aydınlattı: 2 ev, 5 ahır ve 1 kiler kül oldu
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 08:43
Erzurum ’da alevler geceyi aydınlattı: 2 ev, 5 ahır ve 1 kiler kül oldu,

Edinilen bilgilere tarafından durum Erzurum'un Uzundere ilçesine emrindeki Muratefendi Mahallesinde saat 22.30 sıralarında meydana geldi. Hemen Şimdi sebebi bilinmez bir nedenden dolayı mahalledeki bir evde yangın çıktı. Alevler kısa sürede evin etrafındaki ahırlara ve öteki evlere sıçradı.


İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye sevk edilirken vatandaşlar ise kovalarla taşıdıkları su ile yangına müdahale etmeye çalıştı. Yangında herhangi bir can kaybı yaşanmazken 2 ev, 5 ahır, 1 kiler ve bir fazla ot ve saman yığını ise kül oldu. Kısa sürede kontrol altına alınan yangında ekiplerin soğutma çalışmaları sürüyor.

Sefa Tetik
 

Erzurum ’da alevler geceyi aydınlattı: 2 ev, 5 ahır ve 1 kiler kül oldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum