evde masajmasaj istanbul

Erzurum 'da 45 kilogram kubar esrar ele geçirildi

Pasinler Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma zarfında Pasinler ilçesinde uyuşturucu üretim ve ticareti istihbaratını bölge Erzurum İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından bir eve operasyon düzenlendi.

Erzurum 'da 45 kilogram kubar esrar ele geçirildi
Editör: 15Haber
08 Ekim 2021 - 17:11

Pasinler Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma zarfında Pasinler ilçesinde uyuşturucu üretim ve ticareti istihbaratını bölge Erzurum İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından bir eve operasyon düzenlendi. Operasyonda evde yapılan aramada 45 kilogram kubar esrar ele geçirilirken 1 kesin olmayan gözaltına alındı.
Yetkililer kadar yapılan açıklamada, “Erzurum İl Jandarma Komutanlığınca vatandaşlarımızın can ve mülk güvenliğinin sağlanması ile uyuşturucu ve uyarıcı maddelerin arzıyla mücadelesi maksadıyla; ilgili mevzuatın verdiği yetki ve yükümlülük çerçevesinde emniyet ve asayiş görevlerinin yerine getirilmesine azim ve istikrar ile devam edilmektedir” ifadelerine yer verildi.

Özge Bozo

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum