Erzincan TSO'dan kan bağışı kampanyası , ERZİNCAN haberleri

Son Dakika ERZİNCAN haberleri: Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası ile Türk Kızılayı Erzincan Şubesi iş birliği ile kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Erzincan TSO'dan kan bağışı kampanyası
, ERZİNCAN haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 16:29
Erzincan TSO’dan kan bağışı kampanyası , ERZİNCAN haberleri, ERZİNCAN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası ile Türk Kızılayı Erzincan Şubesi iş birliği ile kan bağışı kampanyası düzenlendi.
Erzincan Kızılay Kan Merkezinde gerçekleştirilen kampanyaya Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu ile Meclis Başkan Yardımcısı Nejdet Akpınar olmak üzere, yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, oda üyeleri ve çalışanlar destek verdi.
Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu kampanyaya ilişkin yaptığı konuşmasında, “Kan, herkesin her zaman ihtiyacıdır. Türk Kızılayı’nın kan taleplerine cevap verebilmesi için stoklarının her zaman yeterli olması gerekmektedir. Bugün kampanyaya destek olmak için Kızılay kan merkezinde üyelerimizle ve çalışanlarımızla birlikte kan bağışı yaparak hayat kurtarma çabası içerisindeyiz. Kan vererek destek olan üyelerimizin bu konudaki hassasiyeti için teşekkür ediyorum” dedi.
Erzincan Kızılay Kan Merkezi Doktoru Dr. Fadıma İzgi ise Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası’nın desteğini her zaman çok yakından hissettiklerini belirterek, Erzincan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu’na ve yönetimine duyarlılığından dolayı teşekkür etti.
Erzincan TSO’dan kan bağışı kampanyası
Erzincan TSO’dan kan bağışı kampanyası
Erzincan TSO’dan kan bağışı kampanyası
Erzincan TSO’dan kan bağışı kampanyası
Erzincan TSO’dan kan bağışı kampanyası

Detaylı bir şekilde, Erzincan TSO’dan kan bağışı kampanyası , ERZİNCAN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ERZİNCAN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum