Eruh'ta park ve halı sahası olmayan çocuklar, valiye seslendi , SİİRT haberleri

Son Dakika SİİRT haberleri: Siirt’in Eruh ilçesi Cintepe köyü çocukları, park ve halı saha yapılması için vali ve kaymakama seslendi.

Eruh'ta park ve halı sahası olmayan çocuklar, valiye seslendi
, SİİRT haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 14:28
Eruh’ta park ve halı sahası olmayan çocuklar, valiye seslendi , SİİRT haberleri, SİİRT İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Siirt’in Eruh ilçesi Cintepe köyü çocukları, park ve halı saha yapılması için vali ve kaymakama seslendi.
Siirt’in Eruh ilçesi Cintepe köyünde yaşayan çocuklar, köylerinde park ve halı saha olmadığı için boş arazideki taşları toplayıp, oyunlarını oynamaya çalışıyor. 559 nüfuslu köyde çocuklar, toprak alanda hep bir ağızdan, "Valimiz, kaymakamımız; sizden bir ricamız var. Futbol sahası, park ve top rica ediyoruz" dedi.
Eruh’ta park ve halı sahası olmayan çocuklar, valiye seslendi

Detaylı bir şekilde, Eruh’ta park ve halı sahası olmayan çocuklar, valiye seslendi , SİİRT haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. SİİRT ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum