Eroğlu'ndan VHO'ya ziyaret

Türkiye Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konsey Başkanı Ali Eroğlu, ziyarete geldiği Kars, Ardahan, Iğdır bölgesi Veteriner Hekimler Odası ofisini ziyaret ederek üyelerle bir araya geldi.

Eroğlu'ndan VHO'ya ziyaret
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 16:12
Eroğlu’ndan VHO’ya ziyaret, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Türkiye Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konsey Başkanı Ali Eroğlu, ziyarete geldiği Kars, Ardahan, Iğdır bölgesi Veteriner Hekimler Odası ofisini ziyaret ederek üyelerle bir araya geldi.
Iğdır, Ardahan, Kars Bölgesi Veteriner Hekimler Odası'nın, kurulduğu 1988 yılından bu yana ilk kez Türkiye Veteriner Hekimler Birliği Merkez Kurul Başkanı düzeyinde ziyaret edildiğini belirtmek gerekir.
Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konsey Başkanı Ali Eroğlu, Başkan Yardımcısı Haluk Aşkaroğlu, Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanı Ercan Ödül, Genel Sekreter Özkan Soylu, Yönetim Kurulu Üyesi Cumhur Saltan, Meclis Üyesi Taygun Gökdemir ve Kars, Ardahan, Iğdır Bölge Veteriner Hekimler Odası üyelerinin yer aldığı ziyarette, veterinerlik mesleği ve sektördeki mevcut zorluklar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Daha sonra Türkiye Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konsey Başkanı Ali Eroğlu, Iğdır Ardahan ili Kars Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanı Ercan'a mesleğe katkılarından dolayı ve çalışma arkadaşlarına plaket takdim etti.
Başkanlık Ödülü, ziyareti ve mesleğe katkılarından dolayı Eloğlu'na plaket de takdim edildi.
Eroğlu’ndan VHO’ya ziyaret
Eroğlu’ndan VHO’ya ziyaret
Eroğlu’ndan VHO’ya ziyaret

Detaylı bir şekilde, Eroğlu’ndan VHO’ya ziyaret başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum