evde masajmasaj istanbul

Erkek arkadaşını ezerek öldüren kadın 'hiçbir şey hatırlamıyorum ' dedi

Erkek arkadaşını ezerek öldüren kadın ‘hiçbir şey hatırlamıyorum ’ dedi, Olay, Pamukkale ilçesi Zeytinköy Mahallesinde meydana geldi.

Erkek arkadaşını ezerek öldüren kadın 'hiçbir şey hatırlamıyorum ' dedi
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 17:11
Erkek arkadaşını ezerek öldüren kadın ‘hiçbir şey hatırlamıyorum ’ dedi,

Olay, Pamukkale ilçesi Zeytinköy Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 4 yıldır birlikte yaşayan Istek Kuşçu (34) ve Murat Avcı (41), Dilek Kuşçu idaresindeki 35 MRT 34 plakalı vasıta ile gece saatlerinde kaldıkları apart dairesine geldi.

daha sonra Istek Kuşçu'nun çığlıkları üzerine, çevredeki vatandaşlar 112 Acil'i aradı. Bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Afiyet ekiplerinin birincil müdahalede bulunduğu Avcı'nın olay yerinde hayatını kaybettiği öğrenildi.

Yaşananları evinin balkonundan cep telefonuyla kaydeden gördü tanığı, Kuşçu'nun olayın ardından aracından inmediğini, bir süre telefon görüşmesi yaptığını ve polis ekiplerini görür görmez aşağıya inip bağırmaya başladığını iddia etti.

Kaydedilen görüntülerde, Kuşçu'nun birkaç defa erkek arkadaşının tekerin aşağıda ezilen cansız bedeninin yanına gittiği, çığlıklar attığı, “Sen nasıl bu ışık halkası geldin Murat. Kalk Murat kalk, kalk ne olursun” diye feryat ettiği anlar ve gözaltına alınıp, ekip otosuna bindirildiği dakikalar yer aldı.

Gözaltına alınan Kuşçu, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Adliye sevkinde kendisine yöneltilen soruları cevaplamazken, yüzünü kapatması dikkatlerden kaçmadı. 2,09 promil alkollü olduğu görünüşe göre Kuşçu'nun emniyetteki ifadesinde ise alkolün etkisiyle olayı hatırlamadığını söylediği öğrenildi.

Fadıl Pişkin - Eren Elyesa Polat
 

Erkek arkadaşını ezerek öldüren kadın ‘hiçbir şey hatırlamıyorum ’ dedi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum