Erkeği tanımak için sorulması gereken 4 temel soru evli olmadığını anlamak için..., Sağlık Haberleri

Hayatında biri olmasına karşın ikinci bir kişiyi hatta üçüncüyü arayan erkeklerin reel maskesini ortaya dahil etmemek veya evli olup olmadığını kavramak için ona sormanız gereken 4 soruyu bir araya getirdik! Flört ettiğiniz erkeği daha yakından tanımak ve aklınızdaki soru işa.

Erkeği tanımak için sorulması gereken 4 temel soru evli olmadığını anlamak için..., Sağlık Haberleri
Editör: 15Haber
01 Ekim 2021 - 02:56

Hayatında biri olmasına karşın ikinci bir kişiyi hatta üçüncüyü arayan erkeklerin reel maskesini ortaya dahil etmemek veya evli olup olmadığını kavramak için ona sormanız gereken 4 soruyu bir araya getirdik! Flört ettiğiniz erkeği daha yakından tanımak ve aklınızdaki soru işaretleri ortadan uyandırmak için bu soruları mutlaka sorun! Oysa unutmamanız gereken şey şu ancak karşınızdaki çok iyi bir oyuncu olabilir, bu noktada onun anlayacağı dilden konuşun! Cümleleriniz soru cümlesi olmasından ziyade onu köşeye sıkıştırıp hiç beklemediği anda düşünmeden yanıt vereceği cümleler kurarak sorun! İşte erkekleri tanımak için sormanız gereken sorular...

ERKEKLERİ TANIMAK İSTİYORSANIZ BU SORULARI SORMAYI UNUTMAYIN!

Hangover dönemlerinizini bir kenara bırakıp artık uzun soluklu, azıcık eğlenceli birazda tek yastığa baş koymalı bir ilişki düşünenlerin yüz yüze gelmek istemediği durumlardan biri de hayatındaki kişinin hayatında başkası olması ya da onu sürpriz bir şekilde yarıyolda bırakmasıdır. Bu konu hakkında her ne değin erkekler mükemmel bir tiyatrocudur çakmak ve anlaşılması azıcık güç tartışmaları yer alasa da, eşeği sağlam kazığa bağlantı kurmak hatta mübah olan her yolları sınamak ve keşke dememek için sormayı unutmamanız ve üzerinde düşüneceğiniz cevapları elde etmek için 4 esas soruyu bir araya getirdik!

BİR KADINDA HANGİ ÖZELLİK DİKKATİNİ ÇEKİYOR?

Hayatınızda diğer erkelere oranla özel tuttuğunuz kişinin bir kadında aradığı özelliği çakmak oldukça önemlidir. Bir erkek fiziksel özelliklerini karşınızda saymaya başladıysa istediği ve ön planda tuttuğu şey cinsel tatmindir. Bu da demek oluyor ancak ilişkiniz kısa vadeli cinsel ilişki arayan bir adam bulunuyor! Oysa cevaplar şahsiyet gibi 90-60-90 olmayan cevaplarla karşısında karışya iseniz o zaman haaytınızın erkeği ile aleyhinde karşıya olabilirsiniz!

KADINDA EN SEVMEDİĞİ ÖZELLİK NE?

Bu soruyu sorduğunuzda verdiği cevaplar kendisine hizmet etmesi ve kendini memnuniyet etmeye yönelike karşınızdaki kişiyi masada bırakın ve arkanıza bakmadan kaçın! Bu alıcı erkekler kendini düşünen ve kendisine tam anlamıyla esir arıyor demektir. Ancak karşınızdaki birey daha duygusal cevaplar veriyorsa karşısınızdaki kişinin karaktere değer verdiğini çıkarabilirsiniz!

AİLE İLİŞKİLERİNİ SORUN!

İlişkinin ilerleyen evrelerinde sizi yardım veya köstek olacak olan bir diğer kişilerde karşınızdaki kişinin ailesidir. İşler ciddiye binerse ailesi ile arasının ne derece iyi ne derece fena olduğunu bilmenizde fayda var! Karşınızdaki erkeğe soru sormaktan asla çekinmeyin! Unutmayın erkekler yalan söylemede çok iyi bir oyuncu olabilirler ama cevap vermede katiyen başarılı varlıklar değil..

SON BOMBA: CİDDİ İLİŞKİNİN ANLAMINI SORUN!

Sormayı unutmamanız gereken en kayda değer sorulardan biri de budur. Çünkü alacağınız yanıt ilişkinin gidişatına yön vermede size ipucu sağlayacaktır. Sorun bakalım anlatsın bakalım bakış açısını...

Genellikle bu soru erkekler göre anında evliliğe çekip boğulmaya ve ''Yok canım az önce çok erken'' deyip işi hemencecik evlilik bunalımlarına bağlıyorsa az önce ne istediğiniz kendisininde bilmediği anlamını çıkarabilirsiniz. Fakat alacağınız yanıt bir hayatı paylaşmanın olduğun, kayda değer olan şeyin güven ve ilişkiyi güçlendiren aktivitelerin olduğunu sıralamaya başlıyorsa bizden onayı almış demektir! Sormayı 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum