evde masajmasaj istanbul

Ergin Ataman: Güzel bir lig maçı oldu, Spor Haberleri

ING Basketbol Süper Ligi 3.

Ergin Ataman: Güzel bir lig maçı oldu, Spor Haberleri
Editör: 15Haber
11 Ekim 2021 - 02:38

ING Basketbol Süper Ligi 3. hafta karşılaşmasında Pınar Karşıyaka'yı davetli eden ve müsabakadan 78-77 galip ayrılan Anadolu Efes'te başantrenör Ergin Ataman görüşlerini şöyle açıkladı:

"İzleyenler için güzel bir maç oldu. Pınar Karşıyaka diri bazı. İyi ve sert basketbol oynuyorlar. Biz demin istediğimiz akıcı basketbolu oynayamıyoruz. Larkin'in dizinde bir sakatlığı var, Simon'un da yokluğunda oynatmak zorunda olduğumuz için oynattık. Maça giremedi fakat maçın sonunda en kritik yerde sayısını attı. Bütün ağırlık Micic ve Beaubois'a biniyor ne eyvah ki. Onlar da yoruldular. Buğrahan da sakat. Hemen Şimdi tam ritim bulamadık, emrindeki moral bozukluğu da var. Cuma akşamı burada CSKA Moskova'ya karşısında koskocoman bir efor sarfettik. Koşullar bunlar. Yarın Lyon'a gidiyoruz, salı günü LDLC Asvel Villeurbanne'le oynayacağız. Oradan Milano'ya geçeceğiz ve cuma akşamı AX Armani Exchange Milan'la karşılaşacağız. Pazartesi ise Fenerbahçe Beko ile lig için karşılaşıyoruz. Yoğun program, sakatlarımız var fakat ilerledikçe maç temposuna gireceğimizi düşünüyorum. Bugün de iyi savunma yaptığımız anlar vardı. Kısalardan akışı sağlayamayınca, maçın ikinci yarısında oyunu pota altına yıkmayı planladık. İlk yarıda da Pınar Karşıyaka dört kısa oynadığı dönemde bize güçlük yaşattı. Son topta kısmet bizden yana güldü. Üstteki düzey bir uğraş sergiledi iki takım da, hoş bir lig maçı oldu."

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum