Erencan Yardımcı: "İnşallah gün geçtikçe daha fazla süreler almaya devam edeceğim" , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Ümit Milli Futbol Takımı oyuncularından Erencan Yardımcı, Alanyaspor’da ufak ufak süreler almaya başladığını belirterek, "İnşallah gün geçtikçe daha fazla süreler almaya devam edeceğim" dedi.

Erencan Yardımcı: "İnşallah gün geçtikçe daha fazla süreler almaya devam edeceğim"
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 18:33
Erencan Yardımcı: "İnşallah gün geçtikçe daha fazla süreler almaya devam edeceğim" , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ümit Milli Futbol Takımı oyuncularından Erencan Yardımcı, Alanyaspor’da ufak ufak süreler almaya başladığını belirterek, "İnşallah gün geçtikçe daha fazla süreler almaya devam edeceğim" dedi.
TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde Gürcistan maçı hazırlıklarını sürdüren Ümit Milli Futbol Takımı’nda antrenman öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Erencan Yardımcı, "Her şey çok güzel gidiyor. Her şey yolunda. 2022-2023 yaş gurubu olarak ilk kez bir araya geliyoruz. Daha birbirimize alışmadık. 3-4 gündür antrenman yaptık. İnşallah antrenman yaptıkça birbirimize daha çok alışacağız, taktikleri daha iyi yapacağımızı düşünüyorum. İnşallah Gürcistan maçıyla vira bismillah diyeceğiz. Kariyer planlamamı menajerimle çok iyi yapıyoruz. İnşallah gelecek yıllarda da bunların meyvelerini toplamaya çalışacağız diyebilirim. Alanya’da da ufak ufak süreler almaya başladım. İnşallah gün geçtikçe daha fazla süreler almaya devam edeceğim" ifadelerini kullandı.
Erencan Yardımcı:
Erencan Yardımcı:

Detaylı bir şekilde, Erencan Yardımcı: "İnşallah gün geçtikçe daha fazla süreler almaya devam edeceğim" , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum