Eren Abluka-18 Narko Terör Operasyonu başladı: 4 gözaltı

Eren Abluka-18 Narko Terör Operasyonu başladı: 4 gözaltı, Gündem Haberleri.

Eren Abluka-18 Narko Terör Operasyonu başladı: 4 gözaltı
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 11:18
Eren Abluka-18 Narko Terör Operasyonu başladı: 4 gözaltı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

PKK terör örgütünü ülke gündeminden dışlamak, finans kaynaklarından mahrum etmek ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek amacı ile Diyarbakır'da “EREN ABLUKA-18 DİYARBAKIR (DERNEK) ŞEHİT J.ÇVŞ MURAT DOĞAN” Narko Terör Operasyonu başlatıldı.

Operasyonda Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığınca; Jandarma Komando Özel Işlem, Jandarma Özel Harekat timlerinden 950 personel tahsis alıyor. devam eden operasyonda şu başlıca kadar 4 kişi gözaltına alınırken, 975 gram toz esrar, 1 milyon 750 bin 991 kök kenevir bitkisi, 4 bin 650 metre sulama hortumu, 1 adet su motoru, 1 adet dalgıç pompa, EYP yapımında kullanılan 3 kilogram kimyasal madde, 1 adet ateşleme anahtarı, 2 adet elektrikli fünye ile fazla miktarda yiyecek ve yaşam malzemesi ele geçirildi.

Oğuzhan Halil Özbek

Eren Abluka-18 Narko Terör Operasyonu başladı: 4 gözaltı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Eren Abluka-18 Narko Terör Operasyonu başladı: 4 gözaltı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum