Erdal Acar 'ın gözaltına alındığı operasyona binden fazla polis katıldı: 117 şüpheli yakalandı

Erdal Acar ’ın gözaltına alındığı operasyona binden fazla polis katıldı: 117 şüpheli yakalandı, Gündem Haberleri.

Erdal Acar 'ın gözaltına alındığı operasyona binden fazla polis katıldı: 117 şüpheli yakalandı
Editör: 15Haber
29 Haziran 2022 - 12:12
Erdal Acar ’ın gözaltına alındığı operasyona binden fazla polis katıldı: 117 şüpheli yakalandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İstanbul ’da “Sarallar” adlı örgüte yapılan operasyonda Erdal Acar ’ın da örgüt yöneticisi iddiasıyla yakalandığı öne sürüldü. Binden fazla polisin katıldığı operasyonda 117 şüpheli yakalandı. Aramalarda ise 52 tabanca, bin mermi ve çok yüklü miktarda para ele geçirildi.

Dosya dahilinde aranan Alaattin Saral ’ın adresinde bulunamadığı belirtildi. Kaçak şüphelinin yakalanmasın için incelemeler sürerken 1.5 yıl süren soruşturma dahilinde, “Adam öldürme, yaralama, gasp, tehdit” gibi suçlamalar olduğu öne sürüldü.

Erdal Acar ’ın gözaltına alındığı operasyona binden fazla polis katıldı: 117 şüpheli yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Erdal Acar ’ın gözaltına alındığı operasyona binden fazla polis katıldı: 117 şüpheli yakalandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum