Erbakan'dan borç ve faiz uyarısı

Erbakan'dan borç ve faiz uyarısı, Gündem Haberleri.

Erbakan'dan borç ve faiz uyarısı
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 01:21
Erbakan'dan borç ve faiz uyarısı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Baştan Rahatlık Partisi lideri Fatih Erbakan, partisinin Uşak İl Başkanlığı 2inci Alışılmış Kongresine katıldı. Burada konuşan Erbakan, “Milli bakış coşkusunu, milli görünüm heyecanını bütün Türkiye ’de yeniden yaşatma vakti gelmiştir. Milli görüşün kurtuluş müjdesini, ulusal görüşün sesini, nefesini, herkese her haneye ulaştırma vakti gelmiştir” diye konuştu.

“BAHARI BAŞLATAN ÇİÇEK YENİDEN HUZUR PARTİSİ OLACAKTIR”

Necmettin Erbakan ’ın ‘Her bahar bir çiçekle başlar ’ sözünü hatırlatan Her Tarafta Kolaylık Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “94 şahlanışının, 95 şahlanışının heyecanını yeniden yaşama vakti gelmiştir. Bu telaşı baştan, bitmiş rahat olarak yaşatacağız. Erbakan hocamız ne diyordu; ‘Baharı başlatan çiçek, bir çiçekle bahar olmaz, fakat her bahar bir çiçekle başlar ’ işte Erbakan hocamız o baharı başlatan çiçek olmuş. Nasıl birinci 40 yılda baharı başlatan çiçek Erbakan hocamız olmuşsa, ikinci 40 yılda da baharı başlatan çiçek Her Yerde Refah Partisi olacaktır. Zafer ulusal görüşçülerindir ve galibiyet yakındır. Huzur gelecek yüzler gülecek” ifadesini kullandı.

“BORÇ VE FAİZ EKONOMİSİ ÇIKMAZ SOKAKTIR”

Hükümetin ekonomi politikasını eleştiren Erbakan, şunları söyledi;

*Faizi düşürmemiz gerekli diyenler, bugün vatandaşa yüzde 90 faiz vermeyi önerge eder ülkü gelmiştir. Bunun diğer manası, ne değin umutsuzluk içerisinde olduklarını, paraya ne dek sıkıştıklarını açık bir şekilde ortaya koymaktadır.

*Yüzde 8,65 faizle dolar borçlandıkları yetmedi, acilen yıllık yüzde 90 faizle TL borçlanmanın peşinde dolaşıyorlar. Ulusal gösterme olarak daha ne dek söyleyeceğiz. Borç ve faiz ekonomisi çıkmaz sokaktır.

*Çözüm üretimdedir, çözüm ihracattadır, çözüm ulusal kaynak paketlerini hareket geçirmektedir. Çözüm milli görüştedir. (DHA)

Erbakan'dan borç ve faiz uyarısı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Erbakan'dan borç ve faiz uyarısı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum