Engelli milli sporcular Tunus yolcusu!

Engelli milli sporcular Tunus yolcusu!, Spor Haberleri.

Engelli milli sporcular Tunus yolcusu!
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 14:10
Engelli milli sporcular Tunus yolcusu!, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

27 – 29 Haziran 2022 tarihleri aralarında Tunus ’ta gerçekleşecek Uluslararası Grand Prix Şampiyonası ’na katılan Türkiye Milli takımı kadrosunda Bağcılar Belediyesi Fiziki Engelliler Atletizm sporcuları da yer alıyor. Antrenörlüğünü Ömer Cantay ’ın yaptığı takımdaki Hamza Doğan “Gülle atma”, Zeynep Acet ile Zübeyde Süpürgeci de “Tekerlekli Sandalye Atletizm Koşu” branşında yarışacak.

Madalya sözü verdiler

Maddesel Engelliler Spor Federasyonu kadar ulusal ekip kafilesine dahil edilen sporcular, haftalardır süren hazırlıklarını tamamladı. 4 kişilik ekip, turnuvaya katılmak için Perşembe günü Tunus ’a gidecek. Yolculuk öncesi Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir ’i ziyaret eden engelliler, madalyayla döneceklerinin sözünü verdi. Özdemir de sporcularla kibir duyduklarını söyleyip başarılar diledi.

Engelli milli sporcular Tunus yolcusu!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Engelli milli sporcular Tunus yolcusu! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum