Emre Gönlüşen'e vefa belgeseli

Seyhan Belediyesi, iki yıl önce amansız bir hastalığa yenik düşen Adana spor spikeri Emre Gönlüşen'in hayatını anlatan bir belgesel çekiyor.

Emre Gönlüşen'e vefa belgeseli
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 13:13
Emre Gönlüşen’e vefa belgeseli, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Seyhan Belediyesi, iki yıl önce amansız bir hastalığa yenik düşen Adana spor spikeri Emre Gönlüşen'in hayatını anlatan bir belgesel çekiyor.
Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'ın yapımcılığını üstlendiği belgeselin yönetmenliğini Seyhan Belediyesi Basın Bürosu çalışanları Zafer Özgentürk ve Cem Güzel üstleniyor.
Gönlüşen'in çocukluk döneminde spor spikeriliğine olan ilgisi, şehrin köklü spor kulüplerinden Adanaspor'a olan sevgisi, mesleki disiplini ve insan ilişkileri ile başarılı yaşamının anlatıldığı belgeselin İstanbul ve Adana'da çekimleri tamamlandı. arkadaşları ve spor dünyasındaki büyük isimler tarafından.
Belgeselde Emre Gölüşen'in eşi Nilüfer Gyonuşen ve kardeşi Tolga Gyonuşen ile birlikte Beşiktaş'ın efsane futbolcuları Metin Tekin, Güntekin Onay, Göktuğ Sevinçli, Okay Karacan, Gökhan Abdik, Seyhan Şaşko, Emek Ege, Nebil Evren, İlhan Uzundurukan, Ali Ece , Sinem Büyüka, Murat Yenersoy, Murat Caner, Özkan Öztürk, Serkan Şenyürek ve Ergun Kara gibi ünlü spor medyası isimlerinin röportajlarına yer veriliyor.

İstanbul ve Adana'da prömiyer yapacak.
Adını Kanal A TV, TV 8, D-Spor, Telesport, NTV Spor ve Bein Sports gibi kurumlarda çalışan Emre Gönlüşen'den alan belgesel, Ekim ayı sonunda İstanbul ve Adana'da gösterime girecek.
Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, genç yaşta hayatını kaybeden Gönlüşen'in hem adını yaşatmak hem de örnek hayatını ve değerlerini gelecek nesillere aktarmak için belgesel projesini hayata geçirdiğini söyledi. Akay, "Belediyemizin spor kompleksinde adını ölümsüzleştirdiğimiz Emre Ggülüşen'i vefatının ikinci yılında adını taşıyan belgeselle anacağız. Gönüşen'i layık bir belgesel haline getirmek için ekip arkadaşlarımızla titiz bir hazırlık ve çalışma sürecinden geçtik. Ekim ayının sonlarına doğru küçük yaşta kaybettiğimiz oğlumuz Emre'yi ailesi, sevenleri ve dostlarıyla birlikte sevgi ve nostaljiyle anacağız."
Emre Gönlüşen’e vefa belgeseli
Emre Gönlüşen’e vefa belgeseli
Emre Gönlüşen’e vefa belgeseli
Emre Gönlüşen’e vefa belgeseli

Detaylı bir şekilde, Emre Gönlüşen’e vefa belgeseli başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum