Emniyet'ten Marmaris 'teki yangın söndürme çalışmalarına destek

Emniyet'ten Marmaris ’teki yangın söndürme çalışmalarına destek, Gündem Haberleri.

Emniyet'ten Marmaris 'teki yangın söndürme çalışmalarına destek
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 19:13
Emniyet'ten Marmaris ’teki yangın söndürme çalışmalarına destek, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Muğla'nın Marmaris ilçesinde yaşanan orman yangınını söndürme çalışmaları için çoğu ilden görevlendirilme yapıldığı bildirildi. Yardım ekiplerin sayıları şöyle açıklandı:

“Muğla İl Emniyet Müdürlüğü göre 5 TOMA, 103 araç ve 280 personel görevlendirilmiştir. Marmaris İlçesinde yapılacak olan çalışmalara takviye olması nedeniyle; Afyon ilinden 1 TOMA ve 2 personel, Denizli ilinden 1 TOMA ve 2 personel, İzmir ilinden 8 TOMA ve 16 personel, Manisa ilinden 2 TOMA ve 4 personel, Aydınlatılmış ilinden 4 TOMA ve 8 personel edinmek üzere toplam 16 TOMA ve 32 personel görevlendirmesi yapılmıştır.”

Ali Nargüner

Emniyet'ten Marmaris ’teki yangın söndürme çalışmalarına destek, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Emniyet'ten Marmaris ’teki yangın söndürme çalışmalarına destek haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum