Emniyet kemeri hayat kurtardı: 7 kişi trafik kazasından yara almadan kurtuldu

Düzce TEM otoyolunda meydana gelen trafik kazasında hurdaya dönen otomobillerde bulunan 7 kişi emniyet kemerleri sayesinde kazadan kanama bile olmadan kurtuldu.

Emniyet kemeri hayat kurtardı: 7 kişi trafik kazasından yara almadan kurtuldu
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 22:49
Emniyet kemeri hayat kurtardı: 7 kişi trafik kazasından yara almadan kurtuldu, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Düzce TEM otoyolunda meydana gelen trafik kazasında hurdaya dönen otomobillerde bulunan 7 kişi emniyet kemerleri sayesinde kazadan kanama bile olmadan kurtuldu.
TEM otoyolunda Düzce gişelerinde trafik kazası meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Ankara'dan İstanbul'a hareket eden Aslan Y. önderliğinde 71 EC 525 kayıtlı otomobilin lastiği patladı. Bu arada, İlhan K. yönetimindeki 34 AN 4444 plakalı lüks bir Mercedes ile Nihat Y. yönetimindeki 45 YB 0126 plakalı Ford marka bir otomobil de kazaya karıştı. Hurdaya dönen otomobillerde bulunan 7 kişi emniyet kemerleri nedeniyle burunları kanamadan kazadan kurtuldu. İhbar üzerine bölgeye gelen sağlık, itfaiye ve polis ekipleri, kazaya karışan araçlarda vatandaşlara yardım etti. Kaza nedeniyle tek şeritli olan yol, araçların çekilmesiyle normal seyrine devam etti.
Öte yandan yol ekipleri, yolda araçlardan etrafa saçılan kuru meyveleri temizledi.
Detaylı bir şekilde, Emniyet kemeri hayat kurtardı: 7 kişi trafik kazasından yara almadan kurtuldu başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum