Emekli Bursa İl Müftüsü de çift maaş kervanına katıldı

Emekli Bursa İl Müftüsü de çift maaş kervanına katıldı, Emekli Bursa il Müftüsü İzani Turan, Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti kararıyla Vakıf Genel Müdürü olarak atandı. ÇİFT ÜCRET KERVANINA KATILDI Muhalefet, ulus görevlilerine bahşedilen birden pozitif maaşa tepki.

Emekli Bursa İl Müftüsü de çift maaş kervanına katıldı
Editör: 15Haber
10 Ocak 2022 - 14:08
Emekli Bursa İl Müftüsü de çift maaş kervanına katıldı,

Emekli Bursa il Müftüsü İzani Turan, Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti kararıyla Vakıf Genel Müdürü olarak atandı.

ÇİFT ÜCRET KERVANINA KATILDI

Muhalefet, ulus görevlilerine bahşedilen birden pozitif maaşa tepki gösterirken, Aralık ayında yaş haddinden dolayı emekli edilen Bursa il Müftüsü İzani Turan, Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti kararıyla Vakıf Genel Müdürü olarak atandı. Turan ’da böylelikle çift maaş kervanına katılmış oldu.

ERBAŞ, VEDA GECESİNDE ‘KENDİSİNİ YAKINDAN TANIRIM ’ DEMİŞTİ

Turan ’ın “Vefa ve Veda Gecesi” programına katılarak, Turan ile tanışıklığının fazla eski olduğunu ifade eden Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, şöyle konuşmuştu;

“Kendisini tanıdığım kadarıyla defalarca yüzümüzü ak edecek güzel hizmetler yaptı. Bu hizmetleri yaptığına şahidiz. Şu başlıca kadar 33 ilimizde il buluşmaları gerçekleştirdik.

Sivil toplum kuruluşlarıyla, üniversitelerle, üniversiteli öğrencilere hitap ederek ve merkezden mezraya tüm hocalarımızın katıldığı toplantılar yapıyoruz. Orada konuşmamı bitirirken onlara diyorum oysa ‘Bakınız kıymetli hocalarım bizler Peygamber ’in varisleriyiz, ulema ve alimler fakat peygamberlerin varisleridir.”

Emekli Bursa İl Müftüsü de çift maaş kervanına katıldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum