Elite World Iraklı turizmcileri ağırladı , VAN haberleri

Son Dakika VAN haberleri: Van’ın beş yıldızlı otellerinden Elite World Van Hotel, Iraklı acente ve turizm müdürlerini ağırladı.

Elite World Iraklı turizmcileri ağırladı
, VAN haberleri
Editör: Derya Demir
01 Ekim 2022 - 09:52
Elite World Iraklı turizmcileri ağırladı , VAN haberleri, VAN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Van’ın beş yıldızlı otellerinden Elite World Van Hotel, Iraklı acente ve turizm müdürlerini ağırladı.
Irak’ta 26-29 Eylül tarihleri arasında düzenlenen ‘Duhok Turizm Fuarı’nda yer alan Elite World Van Hotel, diğer turizm bileşenleri ile birlikte Van’ı en güzel şekilde tanıtmak için gerekli tüm çalışmaları yapıyor. Kentin tanıtımı noktasında ellerinden gelen tüm çalışmaları sergilediklerini ifade eden Elite World Van Hotel Genel Müdürü Oktay Aksoy, “Duhok Turizm Fuarından sonra Duhok , Süleymaniye, Erbil ve Zaho şehirlerindeki acente ve turizm müdürlerini otelimizde ağırladık. Onlarla Irak’tan Van’a gelecek misafir gruplarıyla ilgili görüşmelerimiz oldu . Van’ın ve Elite World otellerimizin tanıtımı yapılarak bu şehirlerden gelecek misafirlerimize infolar verildi. İnşallah bu görüşmelerimiz ilimiz ve ülkemiz için güzel çalışmaların başlangıcına vesile olur” dedi.
Iraklı acente ve turizm müdürleri ise kendilerini en güzel şekilde ağırladıkları için Elite World Van Hoteline teşekkür ettiler.
Elite World Iraklı turizmcileri ağırladı
Elite World Iraklı turizmcileri ağırladı

Detaylı bir şekilde, Elite World Iraklı turizmcileri ağırladı , VAN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. VAN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum