Elektronik müzik keyfi Ankara 'da

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Türkiye ’de elektronik müzik festivali başlatarak bir ilke imza attı.

Elektronik müzik keyfi Ankara 'da
Editör: 15Haber
26 Eylül 2021 - 02:58

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Türkiye ’de elektronik müzik festivali başlatarak bir ilke imza attı. Ankara Kalesi ’nde başlayan festivale yoğun ilgi gösteriliyor, elektronik müzik dalgaları 30 Eylül ’e dek şehir genelinde yankılanacak.

Elektronik müzik keyfi Ankara ’da

KÜLTÜR SANAT SERVİSİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) kültür ve sanat etkinliklerini çeşitlendirerek devam ediyor. Parklarda konser programlarıyla başkentlileri açık hava yaz konserleriyle buluşturan Büyükşehir Belediyesi bir yandan da gençlerin beğeniyle peşine düşüp takip ettiği elektronik müzik gruplarını desteklemeyi ve elektronik müziği tanıtmayı amaçlayan bir şenlik düzenledi.

30 EYLÜL ’E KADAR SÜRECEK

20 Eylül ’de Ankara Kalesi ’nde DJ Ugr ’un performansıyla başlayan ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ile Basın Yayınlama ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığının ev sahipliğinde öncelikle düzenlenen ‘Elektronik Müzik Festivali ’, kentin öbür noktalarında 30 Eylül'e değin devam edecek.

BEĞENİ TOPLADI

Ankara Kalesi ’nde DJ Ugr ’yi, Çubuk-1 Barajı Rekreasyon Alanı ’nda ise Sinan Çelik-Outdo Angst ’ı dinlemeye gelen elektronik müzikseverler değin performans sergileyen DJ ’ler de festivalin çok iyi bir organizasyon olduğunda birleştiler. Çubuk-1 Barajı Rekreasyon Alanı ’nda Sinan Çelik-Outdo Angst kadar bahşedilen konserle devamlı ve 'Elektronik Müziğin Başkenti' sloganıyla 17.00-19.00 saatleri arasında herkese açık olarak düzenlenen festivalin geçen günkü konuğu da Bitkibilimsel Park'ta Triart oldu. Festivalde bugün Dikmen Vadisi'nde Sezer Sakin sahne alacak. Şenlik 24 Eylül'de Sayınerr ile 30 Ağustos Zafer Parkı'nda devam edecek. 25 Eylül'de Seğmenler Parkı'nda Fred Lenix, 26 Eylül'de Mogan Gölü'nde Murat Uğurlu 28 Eylül'de Altınpark'ta Günce Acı, 29 Eylül'de Gençlik Parkı'nda Ongun Tütüncü ve 30 30 Eylül'de Anıtpark'ta Deniz Kabu elektronik müzikseverler ile buluşacak. Yoğun alaka gören elektronik müzik festivali bununla birlikte ABB TV, Youtube Kanalı ve Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanıyor.

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum