Elektrikli scootera 6 kişi binerek canlarını hiçe saydılar

Antalya'nın farklı noktalarında aynı anda elektrikli scooter'a binen 6 çocuk, buna doymayan, tüm hızıyla aşağı indi. Bu anlar trafikteki diğer sürücüler tarafından cep telefonları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Elektrikli scootera 6 kişi binerek canlarını hiçe saydılar
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 14:24
Elektrikli scootera 6 kişi binerek canlarını hiçe saydılar, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Antalya'nın farklı noktalarında aynı anda elektrikli scooter'a binen 6 çocuk, buna doymayan, tüm hızıyla aşağı indi. Bu anlar trafikteki diğer sürücüler tarafından cep telefonlarıyla saniye saniye kaydedildi.
Yaz sezonu ile birlikte turizm kenti Antalya'da elektrikli scooterlar yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Şehirdeki güvenlik güçlerinin teftişlerine ve uyarılarına rağmen e-scooter'ların kötüye kullanımı devam ediyor. Birkaç gün önce, 5 kişi elektrikli scooter kullanıyordu ve karşıdan gelen trafiği tehlikeye atıyordu. Benzer bir görüntü dün gece vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı. Şehrin farklı noktalarında 6 çocuk elektrikli scooter'a aynı anda binerek trafiğin içinden geçti. Bununla yetinmeyen çocuklar tüm hızıyla aşağı indiler. Kayıtlı sürücü, güvenli ulaşımın son noktasıdır. İyi, helal" diyerek şaşkınlığını dile getirdi. Bir süredir trafikte dolaşan scooter ara sokaklarda gözden kayboldu.
Öte yandan, elektrikli scooter'a birden fazla kişiyle binmek yasaktır ve bu kurala uymayanlar cezalandırılır.

Detaylı bir şekilde, Elektrikli scootera 6 kişi binerek canlarını hiçe saydılar başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum