Elektrik tesisatı yangına sebep oldu , BİNGÖL haberleri

Son Dakika BİNGÖL haberleri: Bingöl’ün Genç ilçesindeki bir işletmede, elektrik tesisatından çıkan kıvılcım yangına neden oldu. Alevler büyümeden kontrol altına alındı.

Elektrik tesisatı yangına sebep oldu
, BİNGÖL haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 12:40
Elektrik tesisatı yangına sebep oldu , BİNGÖL haberleri, BİNGÖL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bingöl’ün Genç ilçesindeki bir işletmede, elektrik tesisatından çıkan kıvılcım yangına neden oldu. Alevler büyümeden kontrol altına alındı.
Olay, Genç ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan bir işletmede yaşandı. Alınan bilgilere göre, elektrik kablosundan kıvılcım yangına neden oldu. Alevleri fark eden işletmedeki personel, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Yangın, itfaiye ekipleri ve işletmedeki personelin müdahalesiyle büyümeden söndürüldü. Yangından dolayı işletmede maddi hasar meydana geldi.
Olayla ilgili inceleme başlatıldı.
Elektrik tesisatı yangına sebep oldu
Elektrik tesisatı yangına sebep oldu

Detaylı bir şekilde, Elektrik tesisatı yangına sebep oldu , BİNGÖL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİNGÖL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum