Elazığ'da yasa dışı avcılık yapan 1 kişiye idari işlem uygulandı , ELAZIĞ haberleri

Son Dakika ELAZIĞ haberleri: Doğa Koruma ve Milli Parklar Elazığ Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, kaçak avlanma ile ilgili yaptığı denetimlerde 1 kişiye idari işlem uyguladı.

Elazığ'da yasa dışı avcılık yapan 1 kişiye idari işlem uygulandı
, ELAZIĞ haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 12:50
Elazığ’da yasa dışı avcılık yapan 1 kişiye idari işlem uygulandı , ELAZIĞ haberleri, ELAZIĞ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Doğa Koruma ve Milli Parklar Elazığ Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, kaçak avlanma ile ilgili yaptığı denetimlerde 1 kişiye idari işlem uyguladı.
Edinilen bilgiye göre, Doğa Koruma ve Milli Parklar Elazığ Şubesi ekipleri tarafından av koruma ve kontrol çalışmaları gerçekleştirildi. Çalışmalar çerçevesinde Palu ilçesinde 4915 sayılı Kara Avcılığı Kanununa aykırı olarak yasa dışı avcılık yapan 1 kişi hakkında idari işlem yapıldı. Av koruma ve kontrol çalışmalarının aralıksız süreceği bildirildi.

Detaylı bir şekilde, Elazığ’da yasa dışı avcılık yapan 1 kişiye idari işlem uygulandı , ELAZIĞ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ELAZIĞ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum