Elazığ'da uyuşturucu taciri 2 şüpheli tutuklandı

Elazığ'da polis ekiplerinin durdurduğu bir araçta dedektör köpek Alex'in yardımıyla yapılan aramada, sebze torbasında uyuşturucu ele geçirilirken, 2 zanlı tutuklandı. Adliyeye sevk edilen zanlılar, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Elazığ'da uyuşturucu taciri 2 şüpheli tutuklandı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 15:59
Elazığ’da uyuşturucu taciri 2 şüpheli tutuklandı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Elazığ'da polis ekiplerinin durdurduğu bir araçta dedektör köpek Alex'in yardımıyla yapılan aramada, sebze torbasında uyuşturucu ele geçirilirken, 2 zanlı tutuklandı. Adliyeye sevk edilen zanlılar, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlar Anteni ekipleri, şehir genelinde uyuşturucu madde kullanımını, ticaretini ve sevkiyatını engellemek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler, Bingöl polis infaz noktasında şüpheli bir aracı tespit ederek durdurdu. Durdurulan araçta bulunan MK ve HY'nin üstlerinde yapılan aramada, dedektör köpeği Alex'in tepkimesi üzerine araçta bulunan sebze torbasında 1,27 gram uyuşturucu tek parça ele geçirildi, 253,15 gram metamfetamin bulundu. Şüpheliler tutuklandı.
İki ayrı suçtan aranırken başkasının kimliğiyle tutuklandılar.
Öte yandan HY'nin uyuşturucu ve hırsızlıkla ilgili olarak iki ayrı arama yaptığı öğrenildi. Ayrıca, başka kişilerin kimlik bilgilerini kullanmak suçundan zanlılar hakkında adli soruşturma başlatıldığı da bildirildi.
İl Emniyet Müdürlüğü'nde ifadeleri tamamlanan şüpheliler MK ve HY, bugün adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan zanlılar, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Elazığ’da uyuşturucu taciri 2 şüpheli tutuklandı

Detaylı bir şekilde, Elazığ’da uyuşturucu taciri 2 şüpheli tutuklandı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum