Elazığ'da servis sürücülerine eğitim , ELAZIĞ haberleri

Son Dakika ELAZIĞ haberleri: Elazığ Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından servis sürücülerine yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Elazığ'da servis sürücülerine eğitim
, ELAZIĞ haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 16:10
Elazığ’da servis sürücülerine eğitim , ELAZIĞ haberleri, ELAZIĞ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Elazığ Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından servis sürücülerine yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Elazığ Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Şoförler ve Otomobilciler Odası toplantı salonunda servis sürücülerine yönelik eğitim faaliyeti düzenlendi. Toplantıda sunum eşliğinde okul servis araçları yönetmeliğine uygun olarak yapılması gereken kurallar ve diğer dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında servis sürücülerine gerekli eğitim ve bilgilendirmeler yapıldı.
Toplantı soru ve cevapların ardından sona erdi.
Elazığ’da servis sürücülerine eğitim
Elazığ’da servis sürücülerine eğitim
Elazığ’da servis sürücülerine eğitim
Elazığ’da servis sürücülerine eğitim

Detaylı bir şekilde, Elazığ’da servis sürücülerine eğitim , ELAZIĞ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ELAZIĞ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum