Elazığ'da şehit mezarlarına jandarma eli değdi , ELAZIĞ haberleri

Son Dakika ELAZIĞ haberleri: Elazığ’da bulunan şehit mezarlarının bakım ve temizliği jandarma ekipleri tarafından yapılırken, eskiyen bayraklar ise yenileriyle değiştirildi.

Elazığ'da şehit mezarlarına jandarma eli değdi
, ELAZIĞ haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 12:30
Elazığ’da şehit mezarlarına jandarma eli değdi , ELAZIĞ haberleri, ELAZIĞ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Elazığ’da bulunan şehit mezarlarının bakım ve temizliği jandarma ekipleri tarafından yapılırken, eskiyen bayraklar ise yenileriyle değiştirildi.
Elazığ İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler İçme bölgesindeki şehit mezarlarının bakımını yaptı. Jandarma ekipleri şehit mezarlarına tek tek giderek mezarların çevre düzeni ile temizliğini gerçekleştirdi. Jandarma ekipleri mezarların bakımını yaparak eskiyen Türk bayraklarını da yenileriyle değiştirdi.
Mezarlara su döken jandarma ekipleri, şehit kabirleri başında dua okudu.
Elazığ’da şehit mezarlarına jandarma eli değdi
Elazığ’da şehit mezarlarına jandarma eli değdi
Elazığ’da şehit mezarlarına jandarma eli değdi
Elazığ’da şehit mezarlarına jandarma eli değdi

Detaylı bir şekilde, Elazığ’da şehit mezarlarına jandarma eli değdi , ELAZIĞ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ELAZIĞ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum