Elazığ'da öğrencilere yönelik tabiat eğitimi , ELAZIĞ haberleri

Son Dakika ELAZIĞ haberleri: Doğa Koruma ve Milli Parklar Elazığ Şube Müdürlüğü tarafından öğrencilere yönelik tabiat eğitimi verildi.

Elazığ'da öğrencilere yönelik tabiat eğitimi
, ELAZIĞ haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 12:55
Elazığ’da öğrencilere yönelik tabiat eğitimi , ELAZIĞ haberleri, ELAZIĞ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Doğa Koruma ve Milli Parklar Elazığ Şube Müdürlüğü tarafından öğrencilere yönelik tabiat eğitimi verildi.
Elazığ Tabiat Turizmi Uygulama Eylem Planı aktivitelerinden eğitim faaliyetleri çerçevesinde, Hazar gölü sulak alanı tampon bölge sınırları içerisinde Vali Aydın Arslan Ortaokulu öğrencilerine tabiatın ve biyoçeşitliliğin korunması, biyokaçakçılık ve sulak alanların korunması, tabiat parkının önemi ile ilgili eğitim etkinliği gerçekleştirildi. Tabiat Eğitimi etkinliğine okul yöneticileri ve öğrencileri ile birlikte İl Şube Müdürlüğü personelleri katıldı.
Eğitimlerin süreceği bildirildi.
Elazığ’da öğrencilere yönelik tabiat eğitimi
Elazığ’da öğrencilere yönelik tabiat eğitimi
Elazığ’da öğrencilere yönelik tabiat eğitimi

Detaylı bir şekilde, Elazığ’da öğrencilere yönelik tabiat eğitimi , ELAZIĞ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ELAZIĞ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum