Elazığ'da 'İlk Yardım ve Temel Yaşam Desteği 'semineri verildi , ELAZIĞ haberleri

Son Dakika ELAZIĞ haberleri: Elazığ Belediyesi tarafından personellere ve vatandaşlara, ‘İlk Yardım ve Temel Yaşam Desteği’ semineri verildi.

Elazığ'da 'İlk Yardım ve Temel Yaşam Desteği 'semineri verildi
, ELAZIĞ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 16:51
Elazığ’da ‘İlk Yardım ve Temel Yaşam Desteği ’semineri verildi , ELAZIĞ haberleri, ELAZIĞ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Elazığ Belediyesi tarafından personellere ve vatandaşlara, ‘İlk Yardım ve Temel Yaşam Desteği’ semineri verildi.
Elazığ Belediyesi, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeline ve vatandaşlara, meydana gelebilecek kazalara erken ve bilinçli müdahalelerin yapılabilmesi amacıyla ‘İlk Yardım ve Temel Yaşam Desteği’ semineri verdi. Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM)’de gerçekleştirilen programda, Sağlık Teknikeri Eda Çetiner tarafından ilk yardım, temel yaşam desteği, koma pozisyonu, şok pozisyonu, kalp masajı, suni solunum, bilinç değerlendirme ve kaza anında ilk müdahale konularında uygulamalı olarak bilgiler verildi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği program sonunda Sağlık Teknikeri Çetiner, katılımcılardan gelen soruları yanıtladı.
Çetiner, seminer programlarının belirlenen periyotlar çerçevesinde devam edeceğini belirtirken katılımcılar da sunulan hizmetlerden duydukları memnuniyeti ifade etti.
Elazığ’da ‘İlk Yardım ve Temel Yaşam Desteği ’semineri verildi
Elazığ’da ‘İlk Yardım ve Temel Yaşam Desteği ’semineri verildi
Elazığ’da ‘İlk Yardım ve Temel Yaşam Desteği ’semineri verildi

Detaylı bir şekilde, Elazığ’da ‘İlk Yardım ve Temel Yaşam Desteği ’semineri verildi , ELAZIĞ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ELAZIĞ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum