Elazığ'da 'Eren Abluka- 38 Operasyonu' başlatıldı , ANKARA haberleri

Son Dakika ANKARA haberleri: İçişleri Bakanlığınca Elazığ’da 485 personelin katılımıyla ‘Eren Abluka-38 Operasyonu’ başlatıldı.

Elazığ'da 'Eren Abluka- 38 Operasyonu' başlatıldı
, ANKARA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 11:23
Elazığ’da ‘Eren Abluka- 38 Operasyonu’ başlatıldı , ANKARA haberleri, ANKARA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İçişleri Bakanlığınca Elazığ’da 485 personelin katılımıyla ‘Eren Abluka-38 Operasyonu’ başlatıldı.
PKK terör örgütünü ülke gündeminden çıkarmak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek maksadıyla Elazığ’da “Eren Abluka-38 (Elazığ-Arıcak) Şehit Jandarma Er Cem Havale Operasyonu" başlatıldı. Operasyonda Elazığ İl Jandarma Komutanlığı sevk ve idaresinde Jandarma Özel Harekat, Polis Özel Harekat, Jandarma Komando ve güvenlik korucularından oluşan 485 personel ve 39 operasyonel tim görev alıyor.
İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Eren Abluka Operasyonları, halkımızın desteği ile inançlı ve kararlı bir şekilde başarıyla devam ediyor” denildi.

Detaylı bir şekilde, Elazığ’da ‘Eren Abluka- 38 Operasyonu’ başlatıldı , ANKARA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANKARA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum