Elazığ'da asayiş ve şok uygulamaları: 19 kişi tutuklandı , ELAZIĞ haberleri

Son Dakika ELAZIĞ haberleri: Elazığ’da son bir hafta içerisinde gerçekleştirilen asayiş ve şok uygulamalarında 19 kişi tutuklandı.

Elazığ'da asayiş ve şok uygulamaları: 19 kişi tutuklandı
, ELAZIĞ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 15:04
Elazığ’da asayiş ve şok uygulamaları: 19 kişi tutuklandı , ELAZIĞ haberleri, ELAZIĞ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Elazığ’da son bir hafta içerisinde gerçekleştirilen asayiş ve şok uygulamalarında 19 kişi tutuklandı.
Elazığ İl Emniyet Müdürlüğünce, kent genelinde son bir hafta içerisinde gerçekleştirilen asayiş ve şok uygulamalarında aranan veya meydana gelen asayiş olaylarının şüphelisi olduğu tespiti ile yakalanan şahıslardan 19’u, sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi. Uygulamalarda kayıp olarak aranan 12 şahıs bulunarak gerekli işlemler yapıldı.
Denetimler esnasında ise 4 adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait 30 adet fişek, 1 adet kurusıkı tabanca, 2 adet av tüfeği, 31,5 gram esrar, 7,5 gram metamfetamin ele geçirildi.
Elazığ’da asayiş ve şok uygulamaları: 19 kişi tutuklandı

Detaylı bir şekilde, Elazığ’da asayiş ve şok uygulamaları: 19 kişi tutuklandı , ELAZIĞ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ELAZIĞ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum