Elazığ'da asayiş ve şok uygulamaları: 165 şüpheli yakalandı

Elazığ'da asayiş ve şok uygulamaları: 165 şüpheli yakalandı, Elazığ İl Güvenlik Müdürlüğünce büyük kasaba genelinde son bir hafta içerisinde asayiş ve yunus ekipleri göre asayiş ve şok uygulamaları gerçekleştirildi.

Elazığ'da asayiş ve şok uygulamaları: 165 şüpheli yakalandı
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 10:45
Elazığ'da asayiş ve şok uygulamaları: 165 şüpheli yakalandı,

Elazığ İl Güvenlik Müdürlüğünce büyük kasaba genelinde son bir hafta içerisinde asayiş ve yunus ekipleri göre asayiş ve şok uygulamaları gerçekleştirildi. Arasında, aranan ve meydana gelen asayiş olaylarının şüphelisi olduğu saptama edilen 165 güvenilmez yakalanırken, şahıslardan 27'si sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Uygulamalarda kayıp olarak aranan 7 kişi da bulunarak yakınlarına teslim edildi.

Denetimlerde, 2 adet ruhsatsız silah, 1 adet pompalı tüfek, 1 adet kurusıkı silah, 218 gr Esrar maddesi, 51 adet uyuşturucu hap, 4 gr Metanfetamin maddesi ele geçirildi. öte taraftan, çalıntı olduğu tespiti ile ele geçirilen 8 adet televizyon ve 4 adet oto teybin sahiplerine teslim edildiği öğrenildi.

Kamil Can Kılıç
 

Elazığ'da asayiş ve şok uygulamaları: 165 şüpheli yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum