Ekinci ailesi üyelerinin cenazeleri Eskişehir'de defnedildi

Ekinci ailesi üyelerinin cenazeleri Eskişehir'de defnedildi, İstanbul'un Küçükçekmece ilçesine ast Halkalı Merkez Mahallesi'nde yaşayan Yusuf Çağrı Ekinci (20), annesi Sakine Ekinci (43) ve babası Yusuf Ekinci'yi (45) evlerinin mutfağında silahla ateş ederek öldürdükten sonradan.

Ekinci ailesi üyelerinin cenazeleri Eskişehir'de defnedildi
Editör: 15Haber
18 Kasım 2021 - 18:46
Ekinci ailesi üyelerinin cenazeleri Eskişehir'de defnedildi,

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesine ast Halkalı Merkez Mahallesi'nde yaşayan Yusuf Çağrı Ekinci (20), annesi Sakine Ekinci (43) ve babası Yusuf Ekinci'yi (45) evlerinin mutfağında silahla ateş ederek öldürdükten sonradan siyanür içerek intihar etti.

Adli Tıp incelemesinin arkasından aile üyelerinin naaşları defnedilmek üzere memleketleri Eskişehir'e getirildi. Eskişehir Asri Mezarlığı'nda ikindi namazına müteakiben Yusuf Çağrı ile anne ve babasının naaşları defnedildi. Cenazeye ailenin akrabaları ve yakınları katıldı.

Okumuş Sarıoğlu

Ekinci ailesi üyelerinin cenazeleri Eskişehir'de defnedildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum