EGO otobüslerinde ücretsiz internet dönemi başlıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, "akıllı şehir" projelerini şehir genelinde yaygınlaştırmaya devam ediyor. ABB Yönetim Kurulu Başkanı Mansur Yavaş'ın "temel insan hakkı" olarak tanımladığı ücretsiz internet hizmeti, EGO otobüslerinde de uygulanıyor.

EGO otobüslerinde ücretsiz internet dönemi başlıyor
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 15:39
EGO otobüslerinde ücretsiz internet dönemi başlıyor, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ankara Büyükşehir Belediyesi, "akıllı şehir" projelerini şehir genelinde yaygınlaştırmaya devam ediyor. ABB Yönetim Kurulu Başkanı Mansur Yavaş'ın "temel insan hakkı" olarak tanımladığı ücretsiz internet hizmeti, EGO otobüslerinde de uygulanıyor.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın “temel insan hakkı” olarak nitelendirdiği internet hizmeti başkentte yaygınlaşıyor. EGO genel yönetimi, yaklaşık bir ay süren EGO otobüslerine ücretsiz internet hizmeti için Wi-Fi cihazının kurulum ve test çalışmalarını tamamladı.
150 GB internet hizmeti
Başkent sakinlerinin faydalanabileceği modern ve son teknoloji 4.5G router'lar EGO otobüslerine monte edilerek hazırlandı. 8 Ağustos Pazartesi gününden itibaren hizmetin test aşaması sona erecek olup, yeni veri tabanına geçilmesi planlanmaktadır. Aylık her otobüs için 150 GB internet hizmeti veren EGO'nun genel yönetimi, kontenjan yetmediği takdirde limiti artıracak. Wi-Fi ağına bağlanmada sorun yaşayan vatandaşlar, otobüs plakası ile Başkent 153 sistemine adres verebiliyor.
EGO otobüslerinde ücretsiz internet dönemi başlıyor
EGO otobüslerinde ücretsiz internet dönemi başlıyor

Detaylı bir şekilde, EGO otobüslerinde ücretsiz internet dönemi başlıyor başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum