Eğlence mekanındaki cinayetin sanıklarından 2'si tahliye edildi

Eğlence mekanındaki cinayetin sanıklarından 2'si tahliye edildi, Gündem Haberleri.

Eğlence mekanındaki cinayetin sanıklarından 2'si tahliye edildi
Editör: 15Haber
30 Haziran 2022 - 12:07
Eğlence mekanındaki cinayetin sanıklarından 2'si tahliye edildi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, 3 Ağustos 2021 tarihinde İzmit ilçesinde yer alan bir gösteri mekanında meydana geldi. İddiaya tarafından, misafir etme mekanına giden bir grup ile işletme sahibinin ortaklarından Birol Kibar arasında tartışma yaşandı. İki grup arasında meydana çıkan tartışmanın silahlı çatışmaya dönüşmesinin peşinde Birol Kibar, Zekeriya Ş., Bahadır Y. ve Ferit F.B. yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan Birol Kibar hayatını kaybederken, olaya karışan Muharrem Ş., Zekeriya Ş., Bahadır Y., Ferit F.B. ve Yusuf C. isimli şahıslar ise gözaltına alındı. Ferit F.B. ve Yusuf C. ifadelerinin arkasında hür bırakılırken, Muharrem Ş., Zekeriya Ş. ve Bahadır Y. de tutuklandı.

2 sanık tahliye edildi

Kocaeli 3. Ağır Cinayet Mahkemesi'nde sanıkların yargılanmasına devam edildi. Duruşmaya esir sanıklar Zekeriya Ş., Muharrem Ş. ve Bahadır Y. katıldı. Sanıklar suçlamaları kabul etmeyerek, terhis ve beraatlerini istedi. Duruşma heyeti, sanıklardan Muharrem Ş. ve Bahadır Y.'nin yurtdışı yasağı ve adli denetleme şartıyla tahliyelerine, Zekeriya Ş.'nin ise tutukluluk halinin devamına karar verdi.

Fehime Kartal

Eğlence mekanındaki cinayetin sanıklarından 2'si tahliye edildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Eğlence mekanındaki cinayetin sanıklarından 2'si tahliye edildi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum