Eğlence mekânındaki çıkan kavga sokağa taştı: 4 yaralı, 5 gözaltı , ESKİŞEHİR haberleri

Son Dakika ESKİŞEHİR haberleri: Eskişehir’de dün akşam saatlerinde bir eğlence mekanında iki grup arasında çıkan ve sokağa taşan kavgada tarafların acımasızca birbirine saldırdığı anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Olayda 4 kişi darp edilerek yaralanırken, 5 kişi gözaltına alındı.

Eğlence mekânındaki çıkan kavga sokağa taştı: 4 yaralı, 5 gözaltı
, ESKİŞEHİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 15:10
Eğlence mekânındaki çıkan kavga sokağa taştı: 4 yaralı, 5 gözaltı , ESKİŞEHİR haberleri, ESKİŞEHİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Eskişehir’de dün akşam saatlerinde bir eğlence mekanında iki grup arasında çıkan ve sokağa taşan kavgada tarafların acımasızca birbirine saldırdığı anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Olayda 4 kişi darp edilerek yaralanırken, 5 kişi gözaltına alındı.
Hoşnudiye Mahallesi Vural Sokak’ta bulunan bir eğlence mekanında dün akşam saatlerinde iki grup arasında kavga çıktı. Büyüyen kavga mekanın dışına taşarak sokakta devam etti. Tarafların acımasızca tekmeler ve yumruklar ile birbirine saldırdığı kavga ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerince sona erdi. Tarafların güçlükle sakinleştirildiği olayda 4 kişi darp edilerek yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince çeşitli hastanelere kaldırıldı. Olayla ilgili emniyet mensupları tarafından başlatılan çalışmalar sonucu yakalanan 5 şüphelinin işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

Bayıltana kadar dövdüler
Olayın olduğu yerde ikamet eden bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıyan kavgada tarafların acımasızca birbirlerine saldırdıkları görüldü. Tekmelerin ve yumrukların havada uçtuğu olayda, bir kişi aldığı darbeler sonucu yere yığıldı. Baş bölgesi dahil vücudunun çeşitli yerlerine defalarca tekme ve yumruk atılan şahıs, yerden kalkamadı. Ayrı bir yerde birbirine saldıran grup ise çevreden buldukları çeşitli kasa kutu gibi malzemeleri birbirine fırlattı.
Eğlence mekânındaki çıkan kavga sokağa taştı: 4 yaralı, 5 gözaltı
Eğlence mekânındaki çıkan kavga sokağa taştı: 4 yaralı, 5 gözaltı

Detaylı bir şekilde, Eğlence mekânındaki çıkan kavga sokağa taştı: 4 yaralı, 5 gözaltı , ESKİŞEHİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ESKİŞEHİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum