Eğitim öğretimin genel durumu hakkında istişarelerde bulundular

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sami Akyol ve Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi Müdürü Fadıl Ağdağ, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman'ı ziyaret etti; Eğitim ve öğretimin genel durumu hakkında istişarelerde bulundular.

Eğitim öğretimin genel durumu hakkında istişarelerde bulundular
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 10:41
Eğitim öğretimin genel durumu hakkında istişarelerde bulundular, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sami Akyol ve Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi Müdürü Fadıl Ağdağ, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman'ı ziyaret etti; Eğitim ve öğretimin genel durumu hakkında istişarelerde bulundular.
Bilecik Belediye Başkanı Bayırköy Mustafa Yaman, İl Milli Eğitim Müdürü Sami Akyol ve Fen Lisesi Müdürü Refik Arslan Öztürk Fadıl Ağdağ makamına kabul edildi. Ziyaret sırasında il genelinde ve şehirde eğitim ve öğretim konularında istişarelerde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yaman, “Eğitimin genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Eğitim camiasından böyle değerli misafirleri ağırlamaktan büyük onur duyduğumu belirterek, ziyaretleri ve keyifli sohbetleri için kendilerine teşekkür ederim.
Ziyaret plaket takdiminin ardından sona erdi.
Eğitim öğretimin genel durumu hakkında istişarelerde bulundular

Detaylı bir şekilde, Eğitim öğretimin genel durumu hakkında istişarelerde bulundular başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum