Eğirdir Triatlonu Koordinasyon Toplantısı yapıldı

Isparta'nın Eğirdir ilçesinde yapılacak olan Oral B Eğirdir triatlonunun koordinasyon toplantısı gerçekleşti.

Eğirdir Triatlonu Koordinasyon Toplantısı yapıldı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 10:12
Eğirdir Triatlonu Koordinasyon Toplantısı yapıldı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Isparta'nın Eğirdir ilçesinde yapılacak olan Oral B Eğirdir triatlonunun koordinasyon toplantısı gerçekleşti.

Eğirdir Triatlon Koordinasyon Toplantısı başkanlığında Kaymakam Adem Çelik, Belediye Başkanı Veli Gök, Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Ömer Gürlek, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Fatih Türkmen, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hakan Çelebioğlu, Türkiye Triatlon Federasyonu Genel Sekreteri Göktürk Yılmaz, Triatlon Federasyon Triatlon Federasyonu il temsilcisi Genel Koordinatör Erhan Durukan, konuşmacı Çetin Meydan ve ilgili diğer kurum temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
20 ve 21 Ağustos tarihlerinde Eğirdir'de yapılacak triatlon yarışlarının en sağlıklı şekilde yürütülebilmesi için gerekli lojistik planların değerlendirildiği toplantıda, güvenlik ve su güvenliği başta olmak üzere alınması gereken tüm sağlık önlemleri konuşuldu. .
Eğirdir Triatlonu Koordinasyon Toplantısı yapıldı
Eğirdir Triatlonu Koordinasyon Toplantısı yapıldı

Detaylı bir şekilde, Eğirdir Triatlonu Koordinasyon Toplantısı yapıldı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum