Eflani "sakin şehir" üyeliği için hazırlanıyor

Karabük'ün Eflani ilçesi Cittaslow (sakinşehir) listesine girmeye hazırlanıyor.

Eflani "sakin şehir" üyeliği için hazırlanıyor
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 19:28
Eflani “sakin şehir” üyeliği için hazırlanıyor, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Karabük'ün Eflani ilçesi Cittaslow (sakinşehir) listesine girmeye hazırlanıyor.
Eflani Belediyesi'nden yapılan açıklamada, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Eflani Mahallesi'nde montajı tamamlanan mobil araçla hava kalitesinin ölçüldüğü bildirildi. Cittaslow üyeliği için hazırlanan başvuru paketi.
Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, hava kalitesi ölçümünün yapıldığını belirterek, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'ndan talep ettiğimiz ölçüm cihazı ilçemize gelerek kurulup hava ölçümüne başladı. kalite. Bir ay boyunca mahallemizdeki hava kalitesini ölçecek olan araç, ölçüm sonucunu raporlayıp belediyemize teslim edecek, bakanlık onaylı raporu da "sessiz şehir" başvuru dosyamıza ekleyeceğiz.
Eflani “sakin şehir” üyeliği için hazırlanıyor
Eflani “sakin şehir” üyeliği için hazırlanıyor
Eflani “sakin şehir” üyeliği için hazırlanıyor

Detaylı bir şekilde, Eflani “sakin şehir” üyeliği için hazırlanıyor başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum