Edremit Ticaret Odasında 'İşbaşı Eğitim Programı' bilgilendirme toplantısı yapıldı , BALIKESİR haberleri

Son Dakika BALIKESİR haberleri: Balıkesir Edremit Ticaret Odası ev sahipliği ve İŞKUR iş birliğinde ’İşbaşı Eğitim Programı’na ilişkin bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Edremit Ticaret Odasında 'İşbaşı Eğitim Programı' bilgilendirme toplantısı yapıldı
, BALIKESİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 16:13
Edremit Ticaret Odasında ’İşbaşı Eğitim Programı’ bilgilendirme toplantısı yapıldı , BALIKESİR haberleri, BALIKESİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Balıkesir Edremit Ticaret Odası ev sahipliği ve İŞKUR iş birliğinde ’İşbaşı Eğitim Programı’na ilişkin bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıda, İŞKUR’a kayıtlı vatandaşların mesleki deneyim kazanmalarını sağlamak ve istihdam edilebilirliklerini artırmak amacıyla geliştirilen İşbaşı Eğitim Programından yararlanma şartları ve işleyiş örnekler üzerinden detaylandırılarak anlatıldı.
Edremit İŞKUR yetkilileri Mehmet Emin Pişirici ve Mustafa Karatepe, program hakkında Edremit Ticaret Odası üyelerine bilgi verdi.
Edremit Ticaret Odasında ’İşbaşı Eğitim Programı’ bilgilendirme toplantısı yapıldı
Edremit Ticaret Odasında ’İşbaşı Eğitim Programı’ bilgilendirme toplantısı yapıldı
Edremit Ticaret Odasında ’İşbaşı Eğitim Programı’ bilgilendirme toplantısı yapıldı

Detaylı bir şekilde, Edremit Ticaret Odasında ’İşbaşı Eğitim Programı’ bilgilendirme toplantısı yapıldı , BALIKESİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BALIKESİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum