Edremit Belediyesi sorunsuz bir alt yapı için 7/24 çalışıyor , BALIKESİR haberleri

Son Dakika BALIKESİR haberleri: Balıkesir’in Edremit Belediyesi su baskını ve taşkınları önleme için kent genelinde ki altyapı çalışmalarına devam ediyor.

Edremit Belediyesi sorunsuz bir alt yapı için 7/24 çalışıyor
, BALIKESİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 10:13
Edremit Belediyesi sorunsuz bir alt yapı için 7/24 çalışıyor , BALIKESİR haberleri, BALIKESİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Balıkesir’in Edremit Belediyesi su baskını ve taşkınları önleme için kent genelinde ki altyapı çalışmalarına devam ediyor.
Edremit Belediyesi altyapıya yönelik sorunları ortadan kaldırmak için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Belediye ekipleri kış sezonu öncesinde alınan önlemlerin yanı sıra oluşabilecek sıkıntıları gidermek için Soğanyemez Mahallesi Azerbaycan Bulvarı’nda yeni yağmur suyu hatları döşüyor. Kent merkezinde araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu Azerbaycan Bulvarı mevcut hatların yenilenmesi ve ilave yeni hatlarla oluşabilecek sıkıntılar meydana gelmeden ortadan kaldırılıyor.
Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Yağmur suyu drenaj hatları başta olmak üzere altyapıyı çok önemsiyoruz. Sorunsuz ve güçlü bir altyapı için 7/24 çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın sorun yaşamaması meydana gelen anlık durumların hemen ortadan kaldırılması için ekiplerimiz saha da görevine devam ediyor” dedi.
Edremit Belediyesi sorunsuz bir alt yapı için 7/24 çalışıyor
Edremit Belediyesi sorunsuz bir alt yapı için 7/24 çalışıyor
Edremit Belediyesi sorunsuz bir alt yapı için 7/24 çalışıyor

Detaylı bir şekilde, Edremit Belediyesi sorunsuz bir alt yapı için 7/24 çalışıyor , BALIKESİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BALIKESİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum