Edirne'de şaşırtan hırsızlık: Sineklikleri çaldılar , EDİRNE haberleri

Son Dakika EDİRNE haberleri: Edirne’de camlardaki sineklikleri sökerek çalan şüpheliler, güvenlik kamerasına yakalandı.

Edirne'de şaşırtan hırsızlık: Sineklikleri çaldılar
, EDİRNE haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 14:33
Edirne’de şaşırtan hırsızlık: Sineklikleri çaldılar , EDİRNE haberleri, EDİRNE İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Edirne’de camlardaki sineklikleri sökerek çalan şüpheliler, güvenlik kamerasına yakalandı.
Edinilen bilgiye göre, Edirne’nin Talatpaşa Mahallesi Şehit Cemil Ataseven Sokak’taki bir apartmanın giriş katındaki sinekliklere göz koyan 3 şahıs keşfe çıktı.
Omzunda çuval olan bir şahıs yanındaki kadın ile birlikte etrafa bakarken, diğer şahıs ise camlardaki sineklikleri yerinden sökerek ilerledi. Bu anlar saniye saniye apartmanın güvenlik kamerasına yansıdı.
Olayın ardından sinekliklerin olmadığını fark eden daire sakinleri, apartmanda bulunan güvenlik kamerası görüntüleriyle birlikte polis merkezine giderek şikayetçi oldu.
Polis olayla ilgili inceleme başlattı.
Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, şüphelilerin apartmanın önüne gelerek etrafında dolaştığı ve ardından giriş kattaki dairenin sinekliklerini yerinden sökerek çaldığı görülüyor.
10 yıldan beri bu mahallede yaşadıklarını ve bugüne kadar hiç böyle bir durumla karşılaşmadıklarını söyleyen apartman sakinlerinden Bünyamin Zaralı, "Sineklikleri çalmışlar. Videodan seyredince şaşırdık. Bu durum bizi hayretler içinde bıraktı" dedi.
Edirne’de şaşırtan hırsızlık: Sineklikleri çaldılar
Edirne’de şaşırtan hırsızlık: Sineklikleri çaldılar
Edirne’de şaşırtan hırsızlık: Sineklikleri çaldılar
Edirne’de şaşırtan hırsızlık: Sineklikleri çaldılar
Edirne’de şaşırtan hırsızlık: Sineklikleri çaldılar

Detaylı bir şekilde, Edirne’de şaşırtan hırsızlık: Sineklikleri çaldılar , EDİRNE haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. EDİRNE ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum