Eda Erdem: "Dünya Şampiyonası'na en hazır şekilde gitmek istiyoruz"

A Milli Voleybol A Takımı kaptanı Eda Erdem Dündar, takımın çalışmaları hakkında bilgi aktararak, "Bir an önce dünya şampiyonluğuna ulaşmak istiyoruz" dedi.

Eda Erdem: "Dünya Şampiyonası'na en hazır şekilde gitmek istiyoruz"
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 13:02
Eda Erdem: “Dünya Şampiyonası’na en hazır şekilde gitmek istiyoruz”, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: A Milli Voleybol A Takımı kaptanı Eda Erdem Dündar, takımın çalışmaları hakkında bilgi aktararak, "Bir an önce dünya şampiyonluğuna ulaşmak istiyoruz" dedi.
Bayan voleybol milli takımının kaptanı Eda Erdem Dündar, Türkiye Voleybol Federasyonu'nun internet sitesinde Hollanda ve Polonya'nın ev sahipliğinde düzenlenecek voleybol dünya şampiyonasına hazırlık sürecini değerlendirdi. Milli voleybolcu yaptığı açıklamada, "Kısa bir tatilin ardından 27 Temmuz'da Dünya Şampiyonası hazırlıklarına başladık. Yoğun ve yorucu bir kamp döneminden geçiyoruz. Günde iki antrenmanla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sabah fitness, akşam top antrenmanımız var. Önümüzdeki günlerde önce Fransa'da sonra Amerika'da kamplarımız olacak. Orada dostluk maçları oynayacağız. Bu maçlarda eksiklerimizi görmek, daha çok çalışmak ve Dünya Şampiyonasına en hazır şekilde gitmek istiyoruz.
Eda Erdem: “Dünya Şampiyonası’na en hazır şekilde gitmek istiyoruz”
Eda Erdem: “Dünya Şampiyonası’na en hazır şekilde gitmek istiyoruz”

Detaylı bir şekilde, Eda Erdem: “Dünya Şampiyonası’na en hazır şekilde gitmek istiyoruz” başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum