Eczanede korku dolu anlar! Küfür, tehdit, saldırı

Eczanede korku dolu anlar! Küfür, tehdit, saldırı, Gündem Haberleri.

Eczanede korku dolu anlar! Küfür, tehdit, saldırı
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 16:16
Eczanede korku dolu anlar! Küfür, tehdit, saldırı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Sosyal medyada bulunan bir görüntüde, Ataşehir ’de bir eczaneye giren kişinin ortalığı bir birine kattığı görülüyor. Eczaneye gelen annesine adresin yanlış tasvir edildiğini öne süren kişi ‘Tez ilaçları verin ’ diye bağırıyor.

Eczacı kadın adresin yanlış olmadığını anlatmaya çalışsa da, saldırgan alıcı bağırmaya başlayarak bilgisayar monitörüne yumruk atıyor. İçerdeki çalışanların, ‘İlaçlar hemencecik hazırlanıyor ’ demesine rağmen, bağırmaya ve saldırganlığa sürekli kişiyi müşteriler sakinleştirmeye çalışıyor.

Yaşanan olay sırasında “Polise haber verin” diyen eczacıya ve polise küfreden kişinin tavrı sosyal medyada büyük tepkiye sebep oldu.

Öfkeli müşterinin yaşattıklarının yayınlanmasının gerisinde polis harekete geçti. Değişken Erdem T. gözaltına alındı. Emniyete götürülen şüpheli, emniyetteki işlemlerin peşinde adliyeye gönderildi.

Eczanede korku dolu anlar! Küfür, tehdit, saldırı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Eczanede korku dolu anlar! Küfür, tehdit, saldırı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum