Eczacılar kepenk kapatıyor

Eczacılar kepenk kapatıyor, Gündem Haberleri.

Eczacılar kepenk kapatıyor
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 17:47
Eczacılar kepenk kapatıyor, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Türk Eczacıları Birliği tarafından düzenlenen ve 54. Alan Eczacı Odası başkan ve yöneticilerinin katıldığı toplantının birinci gündem maddesi ilaç fiyat kararnamesinin güncellenmesi konusu oldu.

Türk Eczacıları Birliği Başkanı Arman Üney, eczacının sabrının durmadan deneme edildiğini belirterek şunları söyledi:

*Bizler, sağlık sisteminin kilit taşıyız. Eczacının ihtiyaçlarının görmezden gelindiği bir sistem sağlığı tehlikeye atar. Icabında eczane kapatma da dahil, eylem planımızı en etkin, en zinde şekilde oluşturarak kamuoyuyla paylaşmamız gerekiyor.

*Eczacının sahipsiz olmadığını birlikte ortaya koyacağımız irade ile göstermek boynumuzun borcudur. Eczacı da zorlama olayları yaşıyor.

*Nutkumuz tutularak Ataşehir ’de meslektaşımıza yapılan saldırıyı izledik. Bu kolay adli bir vaka değildir. Eczacımız ölümle korkutma edildi. Bugünden sonradan eczacımızın kılına hasar gelirse bu ülkenin 44 bine aşkın eczacısını sokağa döker, haddini bilmeyenlere haddini bildiririz.

Eczacılar kepenk kapatıyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Eczacılar kepenk kapatıyor haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum