Ebru Şallı gözyaşları içerisinde babasını uğurladı

Ebru Şallı gözyaşları içerisinde babasını uğurladı, Meşhur menken Ebru Şallı'nın babası 64 yaşındaki Şükrü Şallı, dün gece evinde vefat etti.

Ebru Şallı gözyaşları içerisinde babasını uğurladı
Editör: 15Haber
29 Kasım 2021 - 17:31
Ebru Şallı gözyaşları içerisinde babasını uğurladı,

Meşhur menken Ebru Şallı'nın babası 64 yaşındaki Şükrü Şallı, dün gece evinde vefat etti. Uzun süredir Akciğer kanseri ile çaba eden Şallı, kansere yenik düştü. Dün gece evinden uyurken bir anda fenalaşan Şallı, uykusunda vefat etti.

Babasını gözyaşları içerisinde uğurladı

Babasının ölüm haberini bölge Ebru Şallı büyük endişe yaşadı. İstanbul'da ölüm haberini bölge Şallı, birincil uçakla Bodrum'a geldi. Güvercinlik Mahallesindeki baba ocağına gelen Şallı, babasını son yolculuğuna uğurladı. Şükrü Şallı, Güvercinlik Mahallesinde bulunan Sudi Özkan Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının arkasından, Mumculardaki Yeniköy Mezarlığına defnedildi.

Babasının tabutuna dokunan Şallı, gözyaşlarını tutamadı.

Ebru Şallı, babasının kanser hastası olduğunu ifade ederek, “Akciğer kanseriydi maalesef, dün akşam evde uyurken melek gibi bu dünyadan ayrıldı. 25 yıldır biz buradayız. Ben o yüzden yazları her zaman buradayım. Ailem 25 yıldır burada. Annem ve babam birlikte yaşıyorlardı. Allah herkese böyle bir veda nasip eylesin, uykusunda vefat etti. Doğrusu bir insandı babam, uyurken olması açık konuşmak gerekirse mutlu etti beni. Her Zaman dua ediyordum, olursa öyle olsun diye. Seri Halinde vefat gerçekten önemli bir şey. Allah seri halinde ölüm versin. Bir gün önce konuşmuştuk, her gün konuşurduk babamla” dedi.

Eren Ayhan

Ebru Şallı gözyaşları içerisinde babasını uğurladı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum