Düzce Üniversitesi başarıda kalıcılığı yakaladı

URAP Türkiye 2022 sıralamasında 6 sıra kazandı.

Düzce Üniversitesi başarıda kalıcılığı yakaladı
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 23:08
Düzce Üniversitesi başarıda kalıcılığı yakaladı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: URAP Türkiye 2022 sıralamasında 6 sıra kazandı.
Düzce Üniversitesi kurulduğu günden bu yana aldığı doğru kararlar ve akademik çalışmalarla Türkiye'nin köklü üniversiteleri arasında yer almayı başarmış ve ilk 50 üniversitesi arasında yerini almıştır.
Son 50 yılda kurulan dünyanın en iyi üniversitelerini sıralayan Times Higher Education'ın 2022 Dünya Genç Üniversiteler Sıralamasında dünyada 351 ile 400 arasında yer alan Duçce Üniversitesi, başarısının anlık değil kalıcı olduğunu gösteriyor. ve kalıcı.
"Bilim Toplum İçindir" anlayışıyla eğitime devam eden Düzce Üniversitesi, donanımlı akademik kadrosu, yetenekli bilimsel araştırmaları ve katma değerli uzmanlaşma çalışmaları ile adını her zaman ilkler arasına koyma hedefiyle değer yaratmaya devam etmektedir.
YÖK'ün yayınladığı verilere göre Türkiye'nin sıralamasını yapan URAP, Üniversite sıralamalarında kullanılan anketlerin ve üniversitelerden elde edilen verilerin Türkiye'de ne kadar etkili olduğunu tartışmaya açması nedeniyle, yalnızca erişilebilir ve güvenilir kaynaklardan elde edilen objektif verilerle bir sıralama oluşturuyor. güvenilir ve istikrarlı bir sıralama sistemi oluşturmaz.
Düzce Üniversitesi başarıda kalıcılığı yakaladı

Detaylı bir şekilde, Düzce Üniversitesi başarıda kalıcılığı yakaladı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum