Düzce'de depremde zarar gören binaların yıkımı sürüyor, DÜZCE haberleri

Son Dakika DÜZCE haberleri: Düzce’de meydana gelen 5.9 büyüklüğündeki depremin ardından ağır hasarlı binalardan beş tanesinin yıkım işlemleri tamamlandı.

Düzce'de depremde zarar gören binaların yıkımı sürüyor, DÜZCE haberleri
Editör: Derya Demir
28 Kasım 2022 - 18:38
Düzce’de depremde zarar gören binaların yıkımı sürüyor, DÜZCE haberleri, DÜZCE İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Düzce’de meydana gelen 5.9 büyüklüğündeki depremin ardından ağır hasarlı binalardan beş tanesinin yıkım işlemleri tamamlandı.
Depremin ardından yaraların sarılmaya devam ettiği Düzce’de hasarlı binaların yıkımları sürüyor. Şehir merkezi, Gölyaka, Cumayeri ve Çilimli’de belirlenen hasarlı yapılar ekipler tarafından yıkıldı. Acil yıkılması için planlanan diğer yapılar için ekipler tahliye çalışmalarını bir yandan sürdürüyor. İl genelinde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ekiplerinden alınan bilgilere göre 5 binanın yıkımının tamamlandığı öğrenildi.
(EB-BCT-
Detaylı bir şekilde, Düzce’de depremde zarar gören binaların yıkımı sürüyor, DÜZCE haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. DÜZCE ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum