'Dürüst evlatların dürüst babalarının Babalar Günü'nü kutluyorum'

'Dürüst evlatların dürüst babalarının Babalar Günü'nü kutluyorum', Gündem Haberleri.

'Dürüst evlatların dürüst babalarının Babalar Günü'nü kutluyorum'
Editör: 15Haber
19 Haziran 2022 - 19:09
'Dürüst evlatların dürüst babalarının Babalar Günü'nü kutluyorum', Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, önceki gün eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve Gençlik Kolları örgütü ile birlikte İzmir ’de Gençlik Buluşması ’nda gençlerle bir araya gelerek soruları yanıtladı.

Babalar Günü öncesinde gençler tarafından CHP lideri Kılıçdaroğlu ’na sürpriz yapıldı. Programda, CHP lideri Kılıçdaroğlu ’nun çocukları Kerem Kılıçdaroğlu, Zeynep Kılıçdaroğlu ve Aslı Kılıçdaroğlu ’nun babalarıyla ilgili röportajı ekrana yansıtıldı.

BABALARINA TEŞEKKÜR ETTİLER

Kılıçdaroğlu ’nun çocukları, şunları söyledi:

Aslı Kılıçdaroğlu: Çocukluğumuzda babamla yaptığımız pazar gezmelerimiz vardı….Babamın bende en çok iz bırakan yönünü dile getirmem icabında doğru, dürüst ve vicdanlı ahali olarak yetişmemizde babamın koskocoman katkısı var bizim üzerimizde. Kendisine fazla teşekkür ediyorum böyle bir baba olduğu için.

Zeynep Kılıçdaroğlu: Adalet, yargı, hukuk kavramlarını ön plana çıkarmama yol açacak bir birey olmamı karşılayan babama çok teşekkür ediyorum.

Kerem Kılıçdaroğlu: Pazar sabahları babamla Western filmleri izlerdik…Bana kattıklarından ötürü babama çok teşekkür ediyorum.

KILIÇDAROĞLU: DÜRÜST EVLATLARIN IÇTEN BABALARININ BABALAR GÜNÜ ’ÜN KUTLUYORUM

CHP lideri Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, görüntüleri izlerken duygusal anlar yaşadı. Görüntüleri sosyal ağ hesabından da paylaşan CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Evlatlarımla ben de gurur duyuyorum…Çocuklarına adaleti, ülke sevgisini, doğruluğu ve iyiliği bildiren; içten evlatların dürüst babalarının Babalar Günü ’nü kutluyorum” dedi.

CHP ’DEN BABALAR GÜNÜ PAYLAŞIMI

CHP ’nin devlete ait sosyal medya hesabından yapılan Babalar Günü paylaşımında şöyle denildi:

“Başta Cumhuriyetimizin kurucu babaları Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tabanca arkadaşları olmak üzere, kahraman şehit ve gazi babalarımıza saygıyla…Tüm babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.”

'Dürüst evlatların dürüst babalarının Babalar Günü'nü kutluyorum', başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. 'Dürüst evlatların dürüst babalarının Babalar Günü'nü kutluyorum' haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum